Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. na włosy, zużywamy go nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50ml, przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, wystarcza na ok. 1,5 miesiąca.

Zalecany do pielęgnacji włosów, paznokci oraz do kąpieli.

Kolagen Naturalny Graphite – Unikalna Formuła Q 5-26. Preparat ma postać szarego żelu, a zalecany jest przede wszystkim jako środek do pielęgnacji włosów, paznokci oraz do kąpieli. Ponadto można go stosować w kuracji stawów, a także do pielęgnowania stwardniałej skóry.

Preparat ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania, sprzyjając odbudowie włókien kolagenowych.

Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. na włosy, zużywamy go nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50ml, przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, wystarcza na ok. 1,5 miesiąca.

Sposób używania:

W przypadku zabiegu na włosy, kolagen można nakładać jako maskę (wówczas żel wmasowuje się w skórę głowy i pozostawia na świeżo umytych włosach przez ok. 20 minut, a następnie spłukuje. Preparat ten można również pozostawić na włosach bez spłukiwania.

Drugą metodą pielęgnacji włosów kolagenem jest stosowanie płukanki z roztworu rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

 

noclegi.net.pl/karpacz/atrakcje

 

Pielęgnacja dłoni: należy wmasowywać żel kilka razy dziennie w skórę dłoni, natomiast na płytkę paznokcia można aplikować kolagen bez żadnych ograniczeń.

Aby uniknąć uczucia napięcia skóry, po wchłonięciu Kolagenu, czyli po ok. 8-10 minutach, można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, pamiętając jednak, że w żadnym razie nie może on zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z wyżej wymienionych składników, sprawi, iż kolagen straci swoje właściwości, a więc stosowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

W związku z powyższym, do zabiegów kosmetycznych zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.

W przypadku, gdy chcemy jednak nałożyć krem, balsam czy olejek zawierający w swym składzie, np. retinol, trzeba odczekać ok. 60 minut od nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie można aplikować kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:

Uwaga! Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.