Serum Wyszczuplające oferuje wszystko, co w walce z cellulitem metodą naskórnego aplikowania na skórę może zaproponować dermokosmetologia substancyjna pod koniec pierwszej dekady XXI wieku.

Serum Wyszczuplające do ciała pachnie kawą cappuccino – taki ma też kolor, a jego konsystencja jest delikatna i aksamitna. Stosowanie tego balsamu jest czystą przyjemnością, a efekty, czyli zmniejszenie cellulitu i zapobieganie jego powstawaniu, cieszą oczy i zdecydowanie poprawiają humor.

Nie istnieje cudowny środek, który natychmiast i na zawsze zlikwiduje cellulit, ale są kosmetyki zawierające aktywne składniki, których zastosowanie pozwala na skuteczne działanie antycellulitowe, czyli:

  • Pobudzenie mikrokrążenia, co zwiększa drenaż tkanek i usuwa nagromadzone w nich toksyny oraz wodę, a także ułatwia innym substancjom aktywnym przenikanie do pokładów tkanki tłuszczowej.
  • „Wymuszenie” lipolizy, a więc rozkładu tłuszczów w komórkach. Taka dysymilacja redukuje podskórne zapasy lipidów, nie pozwalając jednocześnie na dostanie się do krwi wolnych kwasów tłuszczowych, które mogłyby się niebezpiecznie utleniać.
  • Spowolnienie procesu powstawania komórek tłuszczowych. Niedojrzałe komórki nie są zdolne do gromadzenia zapasów tłuszczu, a tym samym nie postarzają tkanki i nie powodują cellulitu.
  • Spowolnienie procesu magazynowania tłuszczu w komórkach tłuszczowych.

Serum Wyszczuplające oferuje wszystko, co w walce z cellulitem metodą naskórnego aplikowania na skórę może zaproponować dermokosmetologia substancyjna pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. A nawet oferuje więcej, gdyż jako jedyny działa tak wielokierunkowo, również działając na przyczyny tworzenia się „skórki pomarańczowej” i zapobiegając – dzięki zmniejszeniu możliwości magazynowania tłuszczu w tkance – powstawaniu nowych złogów.

 

noclegi.net.pl/swieradow-zdroj

 

Regularne stosowanie naszego Serum Wyszczuplającego przynosi widoczne efekty w postaci:

  • Zmniejszenia obwodów ciała, zwłaszcza ud i pośladków,
  • Usunięcia nadmiaru wody i sodu z macierzy pozakomórkowej,
  • Zmniejszenia widoczności „skórki pomarańczowej”,
  • Poprawy mikrocyrkulacji, dzięki czemu mniej widać „pajączki”,
  • Dużej i widocznej poprawy nawilżenia, elastyczności i gęstości skóry.

Oprócz tego Serum Wyszczuplające doskonale spełnia rolę ulubionego balsamu do ciała. Odpowiedź na pytanie, dlaczego nie został on nazwany po prostu „balsamem wyszczuplającym” tylko „serum”, znajdą Państwo w składzie preparatu.


Substancje Aktywne:

Kolagen – proteina młodości, stanowiąca nad 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze jędrność oraz sprężystość, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe i decyduje o kondycji tkanki łącznej, czyli – tak naprawdę – całego organizmu. Produkty dysymilacji trzeciorzędowego kolagenu rybiego, Użyte jako składnik tego preparatu produkty dysymilacji trzeciorzędowego kolagenu rybiego regenerują głęboko oraz  pobudzają procesy odnowy, a także ujędrniają i nawilżają  naskórek. Oprócz tego: pobudzają podziały keratynocytów i reakcję cytokin, stymulują fibroblasty wytwarzające kolagen do nadkompensacyjnej budowy molekuł kolagenowych. Powstające na drodze dodatkowo „wymuszanych” procesów kolagenogenezy potrójne helisy ewoluują w fibryle, łączące się następnie we włókna. W rezultacie zwiększa się napięcie, elastyczność i gładkość skóry oraz polepsza jej ogólna kondycja. Cellulit staje się mniej widoczny.

Liporeductyl® – to bogata kompozycją aktywnych substancji, które są zamknięte w liposomach, co ułatwia przenikanie naskórka i umożliwia dotarcie aż do najgłębszych warstw skóry, gdzie substancje aktywne zostają uwolnione i rozpoczynają skuteczną walkę z cellulitem. Liporeductyl jest ważnym składnikiem aktywnym balsamów i kremów do ciała. W naszym produkcie   liporeductyl stanowi aż 7% jego składu.

Kompozycję Liporeductylu tworzą:

ESCYNA – jest substancją występującą naturalnie w nasionach kasztanowca. Escyna skutecznie uszczelnia drobne naczynka, dzięki czemu stają się one bardziej odporne na pękanie i wysięki osocza, które – nie hamowane – prowadzą do obrzęków. Escyna działa wielokierunkowo, hamując działanie enzymu hialuronidazy, rozkładającego kwas hialuronowy  (główne spoiwo śródbłonka naczyń), który jest jedną z najcenniejszych dla skóry substancji, wytwarzaną przez organizm. Oprócz tego escyna hamuje inne enzymy odpowiedzialne za rozkład substancji budujących naczynia krwionośne; obniża istotnie stany zapalne naczyń i lepkość krwi, co ułatwia jej przepływ i zapobiega powstawaniu zakrzepów żylnych i zwiększa napięcie żylne, zmniejszając jednocześnie  pojemność żylną, co zapobiega powstawaniu zastojów krwi. Escyna posiada równie zbawienny wpływ na układ limfatyczny, jako że poprawia  krążenie limfatyczno-żylne.

KOFEINA – klinicznie udowodniono jej zdolność wymuszania lipolizy, czyli rozpadu tłuszczów podskórnych. Kofeina blokuje enzym odpowiedzialny za destrukcję cząsteczek biorących udział w rozkładzie TAG, a także poprawia krążenie krwi, co ułatwia usuwanie toksyn.

TRÓJPEPTYD GLICYNA-HISTYDYNA-LIZYNA
– składnik wielu protein, zdolny do wybiórczego wychwytywania produktów utleniania lipidów, co znacznie zwiększa skuteczność działania pozostałych składników kompozycji. Dzięki temu składnikowi wymuszone lipolizy (rozbijanie tłuszczy) są bezpieczne dla organizmu.

L-KARNITYNA – określa się ją coraz częściej mianem witaminy BT. Jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych i cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów (gdzie ulegają spaleniu) usuwając z nich jednocześnie średnio- i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe oraz inne acylowe związki, które w nadmiarze mogłyby być toksyczne dla organizmu. L-karnityna jest też świetnym antyoksydantem – ma zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wpływa ochronnie na naczynia krwionośne i bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu, co wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z L-karnityną są wydalane z organizmu, tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków.

JOD – niezwykle cenny pierwiastek w procesie zwalczania tkanki tłuszczowej, wpływający na usprawnienie i przyspieszenie metabolizmu, co powoduje szybszą eliminację tkanki tłuszczowej oraz wzmaga wydalanie toksyn.

Wyciąg z RUSZCZYKA KOLCZASTEGO – rośliny bogatej w saponiny sterydowe, kwasy tłuszczowe, triterpeny, flawonoidy, fitosterole, kumaryny i alkaloidy. Związki aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają światło naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi oraz zwiększają elastyczność naczyń i przeciwdziałają stanom zapalnym. Wyciąg z Ruszczyka Kolczastego poprawia też przepływ limfy, zmniejsza obrzęki i zwiększa wydalanie toksyn.

Wyciąg z CENTELLA ASIATICA – zawiera substancje stymulujące fibroblasty do łączenia kolagenu i elastyny oraz innych białek związanych ze wzmocnieniem struktury tkanki łącznej. Substancje te pobudzają przebudowę włókien kolagenowych, co wpływa na widoczną poprawę jędrności i elastyczności skóry. Dzięki tamu cellulit staje się mniej widoczny. Aktywne związki zawarte w wyciągu centelli polepszają też krążenie podskórne i wzmacniają tkanki otaczające naczynia krwionośne, co przeciwdziała powstawaniu brzydkich „pajączków”. Wzmacniają też i uelastyczniają ścianki naczyń krwionośnych. Wyciąg z centelli podnosi poziom napięcia i nawilżenia skóry, poprzez wzmożenie syntezy kwasu hialuronowego. Stosowany zewnętrznie, działa silnie antyseptycznie i przeciwzapalnie.

Wyciąg z BLUSZCZU POSPOLITEGO – zawiera takie związki substancji aktywnych jak: kwaśne saponiny trójterpenowe (a-hederyna), flawonoidy (rutyna), alkaloidy (emetyna), a także  fenolokwasy (chlorogenowy i kofeinowy). Bluszcz działa przeciwzapalnie i przeciwbólowe, wykazuje też działanie udrażniające, ściągające i napinające. Saponiny drenują tkanki, stymulują krążenie krwi i zwiększają odpływ limfy, co ułatwia składnikom aktywnym dotarcie do miejsc, gdzie odkłada się tłuszcz, polepsza ich wchłanianie. Dzięki temu następuje też polepszenie usuwania toksyn i wody z przestrzeni międzykomórkowej oraz zwiększa się przemiana materii i rozkład TAG zamkniętych w adipocytach. Oprócz tego wyciąg z bluszczu wzmacnia drobne naczynia krwionośne, chroniąc je w ten sposób przed pękaniem.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA – niezwykle cenny i drogi komponent, wykorzystywany jedynie w najlepszych kosmetykach. Wskazany szczególnie dla skóry suchej, popękanej i łuszczącej się. Zawiera dużo nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), w tym do 25 procent kwasu gamma-linolenowego (GLA), który jest esencjonalnym składnikiem ludzkiego naskórka, niezbędnym do utrzymania właściwych funkcji skóry. Olej z ogórecznika łagodzi podrażnienia, wspomaga odnowę skóry, przeciwdziałając jej przedwczesnemu starzeniu, a także reguluje jej wilgotność, zmiękcza naskórek, zmniejsza napięcie tkanek i łagodzi swędzenie.

HYDROMANIL – silnie nawilża, wykorzystując związki cukrowe, pochodzące z owoców drzewa tara (Caesalpinia spinosa), rosnącego w Andach. W Hydromanilu, dzięki nowatorskiej technologii produkcji, nawilżająca substancja aktywna jest uwalniana stopniowo. Jej właściwości nawilżające  zostały potwierdzone testami in vivo i są bezsporne we współczesnej kosmetologii. Nawilżenie następuje bezpośrednio po jednorazowej aplikacji, ale jest też kumulowane i efekt nawilżenia jest widoczny przez wiele godzin. Dla zdecydowanego poprawienia nawilżenia skóry należy regularnie stosować preparaty zawierające Hydromanil, który jest uznawany obecnie przez profesjonalistów za najlepszą substancję stosowaną do nawilżania skóry poza twarzą.

WITAMINA E – jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, w ty przypadku zamknięty dla zwiększenia  trwałości oraz zmaksymalizowania efektu działania w „sferach”.  Witaminę E kosmetolodzy zalecają do pielęgnacji każdego typu cery. Wychwytuje ona wolne rodniki niszczące struktury skóry, chroniąc ją przed przedwczesnym starzeniem, a także chroni naskórek przed przesuszeniem, zapobiega osłabieniu jego jędrności elastyczności. Posiada też właściwości przeciwzapalne i regenerujące,które sprzyjają odtwarzaniu się nowych tkanek.

Serum Wyszczuplające to  kolejny Produkt, tworząc który nie szczędzono substancji aktywnych, starań i kosztów. Kolejny kosmetyk COLWAY, o którym mówi się, że jest wprost „przeładowany” składnikami aktywnymi. Jest produktem godnym swoich poprzedników i wierzymy, że szybko znajdzie grono stałych odbiorców