Przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, opakowanie 30ml  wystarcza na ok. 1 miesiąc. Kolagen Platinum jest zalecany do kosmetyki twarzy (również pod oczy) i dekoltu, a także innych partii ciała, gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Kolagen Naturalny PLATINUM – Unikalna Formuła Q 5-26. Produkt występuje w postaci białego, hypoalergicznego żelu.  Zalecany jest przede wszystkim do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) i dekoltu, a także innych partii ciała, gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Preparat ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania, sprzyjając odbudowie włókien kolagenowych.

Regularnie stosowany Kolagen Naturalny likwiduje lub zmniejsza

 • objawy starzenia się skóry;
 • zmiany naczyniowe typu: pajączki, rozszerzone naczynka, nadmierne rumieńce i zaczerwienienia, trądzik pospolity i różowaty, zaczerwienienia;
 • wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: piegi, przebarwienia, plamy starcze i posłoneczne.

Ponadto, na skutek stosowania preparatu:

 • skóra jest bardziej elastyczna i jędrna,
 • zwężają się rozszerzone pory,
 • zmarszczki i blizny zostają wygładzone.

Kolagen ten jest też skuteczny:

 • w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą,
 • po zabiegach chirurgii plastycznej,
 • w nieinwazyjnym liftingu twarzy.

 

noclegi.net.pl/karpacz

 

Zaleca się stosowanie go również:

 • po oczyszczaniu mechanicznym cery,
 • po opalaniu, solarium,
 • jako podkład pod maseczki i makijaż.

Stosowany regularnie Kolagen Naturalny może zastąpić wiele kosmetyków używanych na co dzień.

Na jeden zabieg do całej twarzy i dekoltu zużywa się go nie więcej niż 0,3ml, a więc, przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, opakowanie 30ml  wystarcza na ok. 1 miesiąc.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek aromatów chemicznych czy barwników. Tworzą go wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu alergików, uczulonych na setki składników kremów, odżywek oraz żeli, preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.

Sposób używania:

Stosować na dokładnie umytą i koniecznie wilgotną skórę. Nakładamy  bardzo cienką warstwę preparatu i delikatnie wklepujemy, zgodnie z układem mięśni. Nie można tego robić po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem zawierającym alkohol, mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, gdyż kolagen „zetnie się”. Dlatego do kosmetyki twarzy zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.

Po wchłonięciu się Kolagenu, czyli po ok. 8-10 minutach, chcąc uniknąć uczucia napięcia skóry, można wklepać delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, pamiętając jednak, że w żadnym razie nie może on zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z wyżej wymienionych składników, sprawi, iż kolagen straci swoje właściwości, a więc stosowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

W przypadku, gdy chcemy jednak nałożyć krem, balsam czy olejek zawierający w swym składzie, np. retinol, trzeba odczekać ok. 60 minut od nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie można aplikować kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:

Uwaga! Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.