Tonik Natural Collagen o pojemności 125ml.

Stosować w trakcie lub po zabiegach pielęgnacyjnych. Jego stosowanie jest szczególnie polecane podczas kuracji kolagenowej.

Wyjątkowo delikatny, bezalkoholowy tonik do twarzy NATURAL COLLAGEN to jeszcze jeden świetny produkt z linii kosmetycznej firmy COLWAY, tym razem służący procesowi oczyszczania i tonizowania naskórka. Należy go stosować na skórę w trakcie lub tuż po zabiegach pielęgnacyjnych. Szczególnie polecany do stosowania podczas kuracji kolagenowej.

Działanie:
Dzięki specjalnej formule efektywnie i dokładnie usuwa pozostałości makijażu i innych kosmetyków, pozostawiając na powierzchni naskórka cienki, ochronny i intensywnie nawilżający skórę film.

Ponadto łagodzi podrażnienia, przywraca skórze prawidłowe pH i pozostawia na niej uczucie świeżości i komfortu.

Bardzo przyjemnie pachnie.

 

noclegi.net.pl/karpacz/atrakcje

 

Sposób stosowania:
Należy zwilżyć wacik niewielką ilością toniku i przetrzeć nim skórę twarzy. Pozwolić twarzy przeschnąć, potem zwilżyć skórę czystą wodą.

Gdy przeschnie, nałożyć odpowiedni krem, który w przypadku stosowania kuracji kalogenowej nie może zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Trzeba to sprawdzić, czytając skład kremu drukowany na jego opakowaniu.

Wyeliminowanie powyższych składników jest konieczne, ponieważ kolagen (również ten zawarty w toniku!) w ich obecności traci swoje właściwości i nie przynosi pożądanych efektów. W przypadku konieczności nałożenia kosmetyku zawierającego wyżej wymienione składniki, należy odczekać min. 60 minut od nałożenia preparatu zawierającego kolagen. Wówczas kolagen zadziała właściwie.

W przypadku stosowania kuracji kolagenowej należy pamiętać, że złuszczona 1-2 razy w tygodniu peelingiem (najlepiej z tej samej linii kosmetycznej) skóra, przemywana regularnie tonikiem (nie można zapominać o ponownym nawilżeniu jej czystą wodą już po aplikacji toniku!), będzie najlepiej wchłaniać peptydy kolagenu i elastyny.

Zalecenia:
Stosować w trakcie lub po zabiegach pielęgnacyjnych. Jego stosowanie jest szczególnie polecane podczas kuracji kolagenowej.

Substancje aktywne:

Kolagen – głęboko regeneruje naskórek i pobudza procesy odnowy
Noni (Morinda citrifolia) – witalizuje oraz odżywia
Aloes (Aloe Barbadensis) – łagodzi i nawilża,

Skład wg INCI:
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Aloes (Aloe Barbadensis) Extract, Morinda Citrifolia Fruit Extract, PEG-60 Almond Glycerides, Collagen, Triethanoloamine, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Perfum.